Skip to content

Taxi Trójmiasto online, przez sms lub telefon

Taxi Trójmiasto online

Zamów taxi przez internet

Zamów Taxi Trójmiasto online. Podaj adresy miejsca odbioru i celu podróży. Aplikacja wstępnie wycenia kurs oraz podaje przybliżony czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz swój numer telefonu w kilka minut jeden z kierowców zaakceptuje zlecenie, a Ty otrzymasz sms z linkiem url do statusu zlecenia z aktualną lokalizacją zamówionego auta. Możesz zadzwonić na podany na stronie numer telefonu lub odpisać na wiadomość sms aby skontaktować się z Twoim kierowcą.

taxi przez sms

zamów taxi przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie Taxi Trójmiasto jest wysłanie sms na numer 4628 rozpoczynając treść wiadomości od hasła 3T a następnie podanie adresu odbioru oraz adresu docelowego rozdzielając je znakiem #. Aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta wyślij sms na numer 4628 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Stare Miasto Gdańsk.  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms. Możesz na nią odpisać, aby skontaktować się z kierowcą.

Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.

taksówka na telefon

Zamów taksówkę przez telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub okolicach jest połączenie telefoniczne na numer +48 58 58 58 590. Uzyskasz informacje o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto.

3taxi.pl – Twoje taxi w 3City

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami z Trójmiasta i okolic.

Wybierz swój najlepszy sposób na zamówienie taksówki w Trójmieście.

Życzymy przyjemnych podróży!

Published inInformacje

Najnowsze wpisy

©2016-2020 3taxi.pl - Taxi Trójmiasto
Call Now Button