Skip to content

taxi trójmiasto – zamów taksówkę online, przez sms lub telefon

taxi online

Zamów taxi przez internet

Zamów taksówkę online podając adresy miejsca odbioru i celu podróży. Aplikacja wycenia kurs oraz wylicza czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz swój numer telefonu – w kilka minut jeden z kierowców zaakceptuje zlecenie i otrzymasz sms z aktualną lokalizacją zamówionego auta, możesz odpisać na wiadomość aby skontaktować się z kierowcą.

taxi przez sms

zamów taxi przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie taxi jest wysłanie wiadomości sms na numer 4628 rozpoczynając treść od hasła 3T a następnie podanie adresów odbioru i docelowego rozdzielając je znakiem kratki. Aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta możesz wysłać sms na numer 4628 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Stare Miasto Gdańsk.  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms – możesz na nią odpisać, aby skontaktować się z kierowcą. Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.

taksówka na telefon

Zamów taksówkę przez telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki jest wykonanie połączenia telefonicznego na numer +48585858590 Dyspozytor zawsze chętnie służy Państwu pomocą, udzieli rzetelnej informacji o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców.

3taxi.pl – Twoje taxi w 3City

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły Państwu poznać nas bliżej i wybrać dla siebie najlepszy sposób na zamówienie taksówki w Trójmieście

Życzymy przyjemnych podróży!

Published inInformacje

Najnowsze wpisy

© 2016-2019 3taxi.pl - Taxi Trójmiasto