Skip to content

Taxi Gdańsk

Taxi Gdańsk – Zamów taksówkę przez internet

Taxi Gdańsk - Zamów przez internetTaxi Gdańsk możesz zamówić przez naszą mobilną stronę, dzięki której ustalisz adresy miejsca odbioru i celu przejazdu. Aplikacja wycenia kurs oraz wylicza czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz numer telefonu – po chwili jeden z kierowców zaakceptuje zlecenie i otrzymasz potwierdzenie sms  z linkiem do aktualnej lokalizacji zamówionego auta. Zlecenia terminowe potwierdzane są najpóźniej na godzinę przed ich realizacją. Widzisz „na żywo” mapę, możesz odpisać na sms aby skontaktować się z kierowcą.

Taxi Gdańsk – Zamów taksówkę przez sms

Taxi Gdańsk - zamów taxi przez smsSzybkim sposobem na zamówienie taksówki w Gdańsku jest wysłanie wiadomości sms na numer 4628 rozpoczynając treść od hasła 3T i po spacji podanie adresów odbioru oraz docelowego rozdzielając je znakiem #. Aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta możesz wysłać sms na numer 4628 o treści: 3T Słowackiego 210 Gdańsk#Targ Węglowy 1 Gdańsk.  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms, na którą możesz odpisać, aby skontaktować się z kierowcą.
Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.

 

taxi trójmiasto – 3taxi.pl – Twoje taxi w 3City

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły Państwu poznać nas bliżej i wybrać dla siebie najlepszy sposób na zamówienie taksówki.

Życzymy przyjemnej podróży!

Published inInformacje

Najnowsze wpisy

©2016-2020 3taxi.pl - Taxi Trójmiasto
Call Now Button