Pobierz aplikację:
Pobierz 3taxi.pl z Google Play    Pobierz 3taxi.pl z App Store

Taxi Trójmiasto – Taxi Gdańsk – Taxi Sopot – Taxi Gdynia


Taxi Trójmiasto zamówisz przez naszą aplikację taxi trzeciej generacji 3taxi.pl. Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i zarejestruj swoje konto, następnie dodaj środki do portfela lub kartę płatniczą. Teraz masz już możliwość zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie i Gdyni w kilka sekund. Dzięki aplikacji możesz też zamówić kurs z płatnością gotówką. W naszej apce zdobywasz nagrody za wykonane zlecenia, znajdziesz kod promocyjny na pierwszy przejazd oraz polecający. Poleć naszą aplikację swoim znajomym i doładuj portfel.


Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta. Wszystkie nasze taksówki posiadają terminale do płatności bezgotówkowych.

Taxi Gdańsk Trójmiasto - 3taxi.pl - logo

Podróżuj taniej z 3taxi.pl Trójmiasto!

Realizujemy przejazdy w całym Trójmieście w tej samej strefie, czyli bez opłaty powrotnej.

Stałych Klientów obsługujemy z 10% rabatem w usłudze STAŁA CENA co stanowi jedną z najlepszych ofert cenowych na trójmiejskim rynku usług taksówkarskich. Za przejazd z Gdańska do Gdyni nie zapłacisz więcej z powodu zmiany strefy taxi. Taksówki 3taxi.pl nie pobierają opłaty powrotnej w całym Trójmieście, czyli na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni jedziesz w tej samej strefie.

Po zamówieniu taksówki w kilka minut otrzymujesz potwierdzenie sms-em, a w przypadku zamówień z opóźnionym terminem najpóźniej na 20 minut przed wyznaczonym czasem.

Nasze taksówki posiadają terminale do płatności bezgotówkowych, przy zamówieniu przez aplikację masz możliwość wyboru typu usługi, np. taksometr, stała cena, kombi, pupil, zakupy, etc., a także sposobu płatności: gotówką, kartą lub portfelem aplikacji.


3taxi.pl – Moje taxi w 3City

Komfort, pewność i dyskrecja w promocyjnej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Przewiń na górę