Skip to content

Taxi Gdańsk Trójmiasto Posts

Taxi Gdańsk

3taxi.pl - Taxi Gdańsk Trójmiasto

Taxi Gdańsk na telefon

Taxi Gdańsk telefon

Taxi Gdańsk zamówisz telefonicznie dzwoniąc na numer +48585858590 Połączenie z centralą 3taxi.pl jest najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach. Nasza firma obsługuje całe Trójmiasto i jego najbliższe okolice w województwie pomorskim. Zadzwoń do nas a nasz operator chętnie udzieli informacji o aktualnej dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, przybliżonym czasie przejazdu i oczekiwania na przyjazd taksówki. Udzielimy dodatkowych informacji o stawkach za usługi taksówkarskie oraz udzielanych rabatach dla stałych Klientów. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto. Zapraszamy do kontaktu!

Taxi Trójmiasto online

taxi online

W kilku klikach zamów taxi online przez naszą mobilną stronę lub wypełnij prosty formularz www. Wystarczy, że podasz adresy miejsca odbioru i celu podróży. Możesz też wyrazić zgodę na automatyczne ustalenie Twojej lokalizacji w przeglądarce Twojego telefonu. Aplikacja wstępnie wyceni kurs oraz poda przybliżony czas dojazdu najbliższego kierowcy. Kliknij zamów 3taxi.pl a następnie potwierdź lub zmień termin zamówienia oraz podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu, a w kilka minut jeden z kierowców 3taxi.pl zaakceptuje zlecenie. Po przyjęciu zamówienia przez kierowcę otrzymasz wiadomość sms z unikalnym linkiem url do statusu swojego zlecenia z aktualną lokalizacją zamówionego auta oraz przybliżonym czasem dojazdu taksówki. Możesz zadzwonić bezpośrednio do kierowcy na podany na stronie statusu zlecenia numer telefonu lub po prostu odpisać na wiadomość aby skontaktować się z Twoim kierowcą i przekazać dodatkowe informacje o miejscu lub czasie odbioru.

Taxi Gdańsk przez sms

Taxi przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie Taxi Gdańsk jest wysłanie krótkiej wiadomości sms. Aby zamówić taksówkę wystarczy, że wyślesz wiadomość na numer 4628 rozpoczynając treść od hasła 3T a następnie po spacji podasz adres odbioru oraz adres docelowy rozdzielając je znakiem #. Cały proces zamawiania taksówki przez sms odbywa się automatycznie. System sam błyskawicznie wyszuka najbliższego kierowcę biorąc pod uwagę podany przez Ciebie adres odbioru i przekaże do niego Twoje zlecenie. Na przykład aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta wyślij sms na numer 4628 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Stare Miasto Gdańsk.  W ciągu kilku minut otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia w zwrotnej wiadomości sms, na którą możesz odpisać, aby skontaktować się z kierowcą lub wejść na podany w zwrotnym sms unikalny link url, pod którym znajdziesz bezpośredni numer telefonu do swojego kierowcy. Koszt wiadomości liczony jest jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora, a za kurs rozliczysz się z kierowcą jak zwykle wg wskazań taksometru po zakończeniu kursu. Nie musisz obawiać, że zapłacisz za dużo – nasze taksówki jeżdżą po całym Trójmieście w tej samej strefie, czyli bez taryfy powrotnej przekraczając granice miast Gdańska, Sopotu i Gdyni. Zamów Taxi w Gdańsku przez sms – to szybki, tani i skuteczny sposób! Wyślij sms o treści 3T ze swoim adresem na numer 4628 – kierowcy 3taxi.pl czekają na Twoje zamówienie. Zapraszamy!

Twoje taxi w 3City

Twoje 3taxi.pl

Staramy się, aby nasze usługi taxi były na jak najwyższym poziomie, dlatego wykonują je wyłącznie profesjonaliści. Współpracujemy tylko z licencjonowanymi taksówkarzami z Gdańska i pozostałych obszarów Trójmiasta. Wszystkie nasze taksówki są czyste i zadbane, a kierowcy posiadają terminale do płatności bezgotówkowych, taksometry i kasy fiskalne oraz wystawiają paragony lub faktury vat.

Wybierz swój najlepszy sposób na zamówienie taksówki w Trójmieście.

Życzymy przyjemnych podróży!

Taxi Trójmiasto online, przez sms lub telefon

Taxi Gdańsk Trójmiasto - zamów taxi online

Taxi Trójmiasto online

Taxi Gdańsk Trójmiasto zamów online przez mobilną stronę lub zamów przez prosty formularz na naszych stronach www. Podaj adresy miejsca odbioru i celu podróży. Aplikacja wstępnie wycenia kurs oraz podaje przybliżony czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz swój numer telefonu, w kilka minut jeden z kierowców 3taxi.pl zaakceptuje zlecenie, a Ty otrzymasz sms z linkiem url do statusu swojego zlecenia z aktualną lokalizacją zamówionego auta. Możesz zadzwonić na podany na stronie numer telefonu lub odpisać na wiadomość sms aby skontaktować się z Twoim kierowcą lub przekazać dodatkowe informacje o miejscu lub czasie odbioru.

zamów taxi przez sms

Taxi Trójmiasto przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie Taxi Trójmiasto jest wysłanie sms na numer 4628 rozpoczynając treść wiadomości od hasła 3T a następnie podanie adresu odbioru oraz adresu docelowego rozdzielając je znakiem #. Aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do Starego Miasta wyślij sms na numer 4628 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Stare Miasto Gdańsk.  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms. Możesz na nią odpisać, aby skontaktować się z kierowcą.

Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.

Zamów taxi przez telefon

Taksówka na telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub okolicach jest połączenie telefoniczne na numer +48 58 58 58 590, gdzie uzyskasz informacje o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto.

Taxi Gdańsk Trójmiasto - 3taxi.pl - logo

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta. Wszystkie nasze taksówki posiadają terminale do płatności bezgotówkowych.

Życzymy przyjemnych podróży!

Taxi Sopot

Taxi Sopot – Zamów taksówkę przez internet

Taxi Sopot Trójmiasto - zamów taxi online

Taxi Sopot Trójmiasto możesz zamówić przez mobilną stronę, dzięki której ustalisz adresy miejsca odbioru i celu przejazdu. Aplikacja wycenia kurs oraz wylicza czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz numer telefonu w kilka minut jeden z kierowców zaakceptuje zlecenie i otrzymasz potwierdzenie sms  z linkiem url do statusu Twojego zamówienia. Możesz zobaczyć na mapie aktualną lokalizacją zamówionego auta. Zlecenia terminowe potwierdzane są najpóźniej na 20 minut przed rozpoczęciem realizacji. Możesz odpisać na sms aby skontaktować się z kierowcą lub zadzwonić do kierowcy na numer podany na stronie.

Taxi Sopot – Zamów taksówkę przez sms

Taxi Trójmiasto przez sms

Szybkim sposobem na zamówienie taksówki w Sopocie jest wysłanie wiadomości sms na numer 4628 rozpoczynając treść wiadomości od hasła 3T i po spacji podanie adresów odbioru oraz docelowego rozdzielając je znakiem #. Na przykład aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do hotelu Sheraton w Sopocie możesz wysłać sms na numer 4628 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Sheraton Sopot  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms, na którą możesz odpisać, aby skontaktować się z kierowcą. Cały proces zamówienia odbywa się automatycznie. System 3taxi.pl odbierzeTwoja wiadomość i szybko znajdzie najbliższą od podanego przez Ciebie adresu odbioru taksówkę.
Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.

Taxi Sopot – Zamów taksówkę przez telefon

Taxi Sopot przez telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub okolicach jest połączenie telefoniczne na numer +48585858590, gdzie uzyskasz informacje o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto.

Taxi Trójmiasto – 3taxi.pl – Twoje taxi w 3City

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły Państwu poznać nas bliżej. Wybierz swój najlepszy sposób na zamówienie taksówki.

Życzymy przyjemnej podróży!

Taxi Gdynia

Taxi Gdynia – Zamów taksówkę przez internet

Taxi Gdynia - Zamów taxi przez internetTaxi Gdynia zamów przez mobilną stronę, dzięki której ustalisz adresy miejsca odbioru i celu przejazdu. Aplikacja wycenia kurs oraz wylicza czas dojazdu najbliższego kierowcy. Gdy potwierdzisz termin zamówienia oraz numer telefonu – w kilka minut jeden z kierowców zaakceptuje zlecenie i otrzymasz potwierdzenie sms  z aktualną lokalizacją “na żywo” zamówionego auta. Zlecenia terminowe potwierdzane są najpóźniej na godzinę przed ich realizacją. Możesz odpisać na sms aby skontaktować się z kierowcą.

Taxi Gdynia – Zamów taksówkę przez sms

Taxi Gdynia - zamów taxi przez smsSzybkim sposobem na zamówienie taxi w Gdyni jest wysłanie wiadomości sms na numer 4628 rozpoczynając treść od hasła 3T i po spacji podanie adresów odbioru oraz docelowego rozdzielając je znakiem #. Aby zamówić taksówkę z lotniska w Gdańsku do dworca kolejowego w Gdyni możesz wysłać sms na numer 4628 o treści: 3T Lotnisko Gdańsk#Dworzec Gdynia Główna  Potwierdzenie przyjęcia zamówienia otrzymasz w zwrotnej wiadomości sms, na którą możesz odpisać, aby skontaktować się z kierowcą.
Koszt wiadomości jak za zwykły sms wg stawek Twojego operatora.

Taxi Gdynia – zamów telefonicznie

Zamów taxi przez telefon

Najpopularniejszym sposobem zamówienia taksówki w Gdyni lub okolicach jest połączenie telefoniczne na numer +48 58 585 85 90, gdzie uzyskasz informacje o dostępności taksówek, szacunkowej wycenie kursu, czasie przejazdu, stawkach oraz rabatach. W miarę możliwości odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami świadczonymi przez kierowców Taxi Trójmiasto.

Taxi Trójmiasto3taxi.plTwoje taxi w 3City

Staramy się, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły Państwu poznać nas bliżej i wybrać dla siebie najlepszy sposób na zamówienie taksówki.

Życzymy przyjemnej podróży!

©2016-2020 3taxi.pl - Taxi Trójmiasto
Call Now Button