Taxi Gdańsk Trójmiasto tel:+485858590

Pobierz aplikację (plik 3taxi_partner_v1-4.apk) z naszego serwera
-- 3taxi Partner v.1.4 dla Android [8,9] (07.01.2021)

Pobierz starszą wersję z naszego serwera
-- Pobierz dla Android [4.4,5.1,6,7] (24.06.2017)


lub Pobierz z Google Drive

Aby instalować aplikacje spoza Google Play, za pomocą pakietów APK, nie trzeba robić roota ani żadnych tego typu rzeczy. Właściwie jedyna zmiana, jaką musimy wprowadzić to zmiana ustawień w Androidzie zaznaczając zgodę na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Wchodzimy w Ustawienia Androida, a następnie w zakładkę Zabezpieczenia i z jej poziomu zaznaczamy opcję: "Nieznane źródła. Zezwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł". Dzięki temu będziemy mogli instalować pobrane z internetu pakiety APK. Jeżeli nie macie zainstalowanego menadżera plików, to zaopatrzcie się w np.:
File ManagerFile Manager
lub
OI File Manager, itp.
Z jego poziomu wejdziesz w Androidzie do katalogu, gdzie wrzuciłeś ściągnięty pakiet APK. Możecie oczywiście skorzystać też z wbudowanej aplikacji do przeglądania plików – niektóre z nich mają nawet opcję filtrowania plików po typie, co pozwala od razu wyświetlić pliki APK.

Po instalacji aplikacji 3taxi.pl Partner nie zapomnij skopiować kodu aplikacji z Panelu Kierowcy do ustawień aplikacji. Naciśnij na KOD w Panelu Kierowcy i skopiuj kod, a następnie wklej go do ustawień aplikacji. Jeśli chcesz rozpocząć pracę wciśnij guzik Traker, ale wcześniej musisz mieć wpisany KOD aplikacji w ustawieniach.
Wpisz KOD aplikacji pobrany z Panelu Kierowcy w ustawieniach aplikacji 3taxi.pl Partners
Wciśnij guzik Traker aby rozpocząć wysyłanie lokalizacji
Uwaga! Aplikacja wysyła Twoją lokalizację do serwera i wyświetla zlecenia. Powiadomienia o zleceniach skierowanych bezpośrednio do Ciebie przychodzą smsem, ustaw głośny dźwięk powiadomienia w swoim smartfonie i sprawdź numer gsm wpisany do Twojego konta w Panelu Kierowcy. Jeśli chcesz widzieć zlecenia z kolejki zleceń musisz mieć aplikację "na wierzchu", jeśli aplikacja działa w tle nie będziesz miał dźwięków z kolejki zleceń i ze zleceń na termin. Dźwięk z aplikacji przekazywany jest w kanale Multimedia czyli jak np. w YouTube. Podgłoś dzwięki multimediów i powiadomień w swoim telefonie.

Życzymy udanych kursów z aplikacją 3taxi.pl Partner.