Skip to content

Informacje dla kierowców taxi

3taxi.pl – jak to działa?

Mamy informacje dla kierowców taxi o oczekujących zleceniach w ich okolicy. Zarejestruj nowe konto kierowcy, aby uzyskać swój kod do aplikacji 3taxi.pl Partner stworzonej dla licencjonowanych kierowców taxi. Po uzupełnieniu swoich danych aplikację pobierasz z naszej strony, a następnie instalujesz i uruchamiasz, w ustawieniach wpisujesz pobrany z Panelu Kierowcy kod aplikacji. Sam decydujesz kiedy jesteś widoczny na naszej mapie online i realizujesz zlecenia. Możesz zarabiać w dowolnym czasie i łączyć to z pracą dla innych aplikacji lub korporacji taksówkarskich.

Zapraszamy do współpracy kierowców z różnych obszarów Polski. W miarę zainteresowania taksówkarzy z całego kraju możemy prowadzić pośrednictwo w przekazywaniu zleceń także w wybranych lokalizacjach poza obszarem Trójmiasta. Zgodnie z w art. 5b ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym oraz z art. 4 ust. 24 jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem przy przewozie osób.

Nie trać czasu, oczekując na kurs Twoja taksówka może być dostępna w naszym systemie, pasażerowie będą widzieli Twój przybliżony czas dojazdu oraz wycenę kursu, a zlecenia z Twojej okolicy same Cię znajdą.

Klienci mają podgląd dostępnych aut, mają możliwość sprawdzenia czasu dojazdu najbliższego kierowcy i chętnie zamawiają kurs gdy znajdziesz się blisko ich miejsca odbioru. Dzięki temu Ty zrealizujesz więcej przejazdów. Współpracując z 3taxi.pl zamówienia od Klientów otrzymujesz automatycznie i bezpośrednio z systemu wraz z powiadomieniem sms na podany w Panelu Kierowcy numer telefonu. Za każdym razem masz indywidualny kontakt z Pasażerem, którego numer uzyskujesz w momencie akceptacji kursu. Możesz zadzwonić, aby potwierdzić zlecenie. Pasażer ma kontakt z tobą przez sms, a także w trakcie trwania zamówienia może uzyskać twój numer wchodząc na unikalny adres url w internecie. Treść wiadomości dociera na pulpit aplikacji 3taxi.pl Partner oraz na e-mail. Pasażer otrzymuje wiadomość sms z informacją o twoim czasie dojazdu w tym samym momencie gdy zaakceptujesz zlecenie, a gdy dojedziesz do miejsca odbioru także wiadomość, że już czekasz na pasażera. Po akceptacji zamówienia twoja aktualna lokalizacja jest widoczna na mapie, pasażer może zobaczyć gdzie dokładnie jesteś dzięki unikalnemu adresowi url, który wysyłany jest wraz z opisem twojej taksówki, który sam definiujesz w Panelu Kierowcy.

Współpraca z 3taxi.pl opłaca się wszystkim – kierowcom i pasażerom!

Masz elastyczny czas pracy. Sam decydujesz kiedy pracujesz, logujesz się do systemu i realizujesz kursy kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

Przyłącz się do nas jako kierowca 3taxi.pl i realizuj więcej kursów. Współpracujemy z licencjonowanymi taksówkarzami. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon z androidem – bez umowy na czas określony, bez stałych kosztów i bez wpisowego. Od naszych kierowców wymagamy dbałości o jakość usług, uczciwości i rzetelności w wykonywaniu przejazdów, czyli profesjonalizmu w swoim zawodzie. Sprawdź skuteczność naszego systemu za darmo, nie pobieramy żadnych opłat rejestracyjnych. Każdy licencjonowany taksówkarz może sprawdzić skuteczność aplikacji 3taxi.pl Partner. Jesteśmy przekonani, że polubisz nasze proste i skuteczne rozwiązanie dla kierowców taksówek w całej Polsce.
Pełny Regulamin korzystania z systemu znajdziesz w Panelu Kierowcy.

Zostań Partnerem 3taxi.pl

Masz pytania? Napisz do nas.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  Zapraszamy

  3taxi.pl - zamów taxi online
  2016-2021 © 3taxi.pl
  pl Polski
  X