Informacje dla kierowców taxi

3taxi.pl Partner – jak to działa?

Mamy informacje dla licencjonowanych taksówkarzy o oczekujących zleceniach w ich okolicy.

3taxi.pl Partner – aplikacja dla taksówkarzy

Poradnik i szczegóły w grupie na fb: 3taxi.pl – kierowcy


Zapraszamy do współpracy kierowców z terenu Polski. Prowadzimy pośrednictwo w przekazywaniu zleceń taxi na terenie Polski. Działamy już w Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu oraz w wielu innych miejscowościach. Zapraszamy kierowców licencjonowanych taksówek z całej Polski do rejestracji konta w aplikacji 3taxi.pl Partner.

Zgodnie z w art. 5b ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym oraz z art. 4 ust. 24 jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem przy przewozie osób.

Rejestrujesz swoje konto bezpośrednio w aplikacji 3taxi.pl Partner.
Proces rejestracji w aplikacji 3taxi.pl Partner przebiega z pominięciem panelu na naszych stronach.


Nie trać czasu oczekując na kurs

Twoja taksówka może być dostępna w naszym systemie, a Pasażerowie będą widzieli Twój przybliżony czas dojazdu oraz wycenę kursu i zlecenia z Twojej okolicy same Cię znajdą.

Klienci mają podgląd dostępnych aut, mają możliwość sprawdzenia czasu dojazdu najbliższego kierowcy i chętnie zamawiają kurs gdy znajdziesz się blisko ich miejsca odbioru. Dzięki temu Ty zrealizujesz więcej przejazdów.

Współpracując w aplikacji 3taxi.pl Partner zamówienia otrzymujesz bezpośrednio z 3taxi.pl – aplikacji pasażerskiej. Za każdym razem masz indywidualny kontakt z Pasażerem, którego numer uzyskujesz w momencie akceptacji kursu. Możesz zadzwonić, aby potwierdzić zlecenie, a Pasażer ma kontakt z Tobą przez telefon, sms lub czat. Pasażer może uzyskać Twój numer w aplikacji dla Pasażerów 3taxi.pl.

Pasażer otrzymuje wiadomość sms z informacją w tym samym momencie gdy akceptujesz zlecenie, a gdy dojedziesz do miejsca odbioru także wiadomość, że już czekasz na Pasażera. Po akceptacji zamówienia Twoja aktualna lokalizacja jest widoczna na mapie w aplikacji – Pasażer może zobaczyć gdzie dokładnie jesteś wraz z opisem taksówki w aplikacji dla Pasażerów 3taxi.pl


Współpraca z 3taxi.pl opłaca się wszystkim – kierowcom i pasażerom!

Masz elastyczny czas pracy. Sam decydujesz kiedy pracujesz, logujesz się do systemu i realizujesz kursy kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

Przyłącz się do nas i realizuj więcej kursów. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon z androidem (lub 3taxi.pl Partner na iOS) – bez umowy na czas określony. Od naszych kierowców wymagamy dbałości o jakość usług, uczciwości i rzetelności w wykonywaniu przejazdów, czyli profesjonalizmu w swoim zawodzie.

Sprawdź skuteczność naszego systemu przez miesiąc za darmo, nie pobieramy żadnych opłat rejestracyjnych. Każdy licencjonowany taksówkarz może sprawdzić skuteczność aplikacji 3taxi.pl Partner. Jesteśmy przekonani, że polubisz nasze proste i skuteczne rozwiązanie dla kierowców taksówek w całej Polsce.


Pełny Regulamin korzystania z systemu znajdziesz w Panelu 3taxi.pl.


Zostań naszym Partnerem


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Temat

  Treść wiadomości


  Przewiń na górę