Pobierz aplikację:
Pobierz 3taxi.pl z Google Play    Pobierz 3taxi.pl z App StoreZamów 3taxi.pl – to naprawdę proste…

Taksówkę 3taxi.pl możesz zamówić przez aplikację 3taxi.pl. Dzięki aplikacji wstępnie wycenisz swój kurs oraz uzyskasz informację o przybliżonym czasie dojazdu najbliższej taksówki. Twoje zlecenia, niezależnie od sposobu zamawiania, który wybierzesz, w rezultacie trafiają do naszego systemu obsługi zamówień.

Platforma 3taxi.pl szybko znajdzie najbliższą wolną taksówkę i automatycznie przekaże zamówienie do kierowcy. Ważnym aspektem jest, że status zamówienia możesz sprawdzić w aplikacji natychmiast po złożeniu zamówienia, nawet jeśli zlecenie składałeś telefonicznie lub przez WebBooking. Wszelkie informacje o kursie są dostępne w naszej aplikacji taxi dla pasażerów, warto mieć aplikację zainstalowaną w telefonie.

Stale rozwijamy naszą firmę aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Pasażerów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie logistyczne imprez firmowych, konferencji oraz spotkań okolicznościowych. Świadczymy usługi taksówkarskie dla mieszkańców i turystów, a także firm, hoteli i restauracji. Współpracujemy z licencjonowanymi taksówkarzami z wielu miast Polski. Rozumiemy, że mobilność dla wielu z Państwa to kluczowy aspekt życia codziennego i po prostu konieczność, dlatego staramy się stale doskonalić nasz system i podnosić jakość usług wykonywanych przez współpracujących taksówkarzy.


Wolność Wyboru

Dzięki współpracy z taksówkarzami z całego kraju możesz zamówić taksówkę w nowej aplikacji taxi trzeciej generacji 3taxi.pl. Nasze taksówki są dostępne w Warszawie, ale także w Krakowie, Rzeszowie, Trójmieście, Wrocławiu oraz w wielu innych miastach Polski.Moje 3taxi.pl – Najlepsze taksówki

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi kierowcami taxi z wielu korporacji taksówkarskich i jednocześnie z niezrzeszonymi kierowcami taksówek posiadającymi licencję taxi w wielu miastach Polski. Gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie, ponieważ usługi wykonywane są przez profesjonalistów. Reasumując, nasi kierowcy to jedni z najbardziej doświadczonych taksówkarzy w Twojej okolicy, cechuje ich wyśmienita znajomość topografii miasta i wysoka kultura osobista. Przede wszystkim staramy się nie pozostawiać naszych pasażerów bez informacji, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie telefoniczne ze strony operatorów centrali. Udostępniamy bezpośredni kontakt do kierowców. Oferujemy usługi taxi w szerokim zakresie, przede wszystkim przewóz osób, ale również zakupy na telefon lub drobną pomoc w uruchomieniu auta.Płatności kartą, gotówką lub przez aplikację 3taxi.pl

W przeciwieństwie do innych aplikacji taxi, w naszych taksówkach możesz płacić także gotówką, jednak większość Klientów wybiera płatność kartą lub aplikacją. Wszyscy kierowcy są wyposażeni w terminale do płatności kartami płatniczymi oraz kasy fiskalne, a w razie potrzeby wystawiają faktury. W dziedzinie płatności jesteśmy elastyczni, ważnym aspektem jest, że umożliwiamy także rozliczenia bezgotówkowe z płatnością kodem lub aplikacją na telefon. Zapraszamy do współpracy firmy, hotele i restauracje.
3taxi.pl daje możliwość zamawiania taksówki oraz płatności aplikacją 3taxi.pl.
Zainstaluj aplikację taxi trzeciej generacji 3taxi.pl.

z nami dojedziesz bezpiecznie,
komfortowo i niedrogo


Przewiń na górę